MEEST GESTELDE VRAGEN... EN DE ANTWOORDEN
Er zijn verschillende salsascholen, waarom zou ik kiezen voor Sizzling Salsa?
* Er wordt les gegeven volgens een vast lesprogramma dat zichzelf inmiddels 7 jaar in de praktijk heeft bewezen
* Docenten hebben jarenlange ervaring, worden steeds bijgeschoold en getraind én allemaal razend enthousiast!
* Zowel salsa, merengue, bachata, salsa solo, rueda de casino, zumba als zouk maken deel uit van het totale lesaanbod, dus je hebt veel keuze!
* Elke maand minstens 3 feestavonden in de weekends en wekelijks salsacafé, om te oefenen en lekker te socializen
* Er is een grote groep enthousiaste hulpmannen beschikbaar voor dames die zich zonder eigen danspartner aanmelden
* Veel persoonlijke aandacht tijdens de lessen
* Door het brede aanbod kunnen gemiste lessen altijd op een andere dag en/of andere locatie worden ingehaald, zodat je niks mist
* Korting voor jongeren onder de 21 jaar
* Bij langdurige uitval door ziekte of blessure kan het lesgeld tijdelijk worden vastgezet en meegenomen worden naar de volgende periode
* Dansschool Sizzling Salsa is lid van de Nederlandse Salsabond Salsa United

Wat kan ik van de les verwachten?
Bij Dansschool SizzlingSalsa worden de lessen gegeven door een zeer professioneel en enthousiast docententeam. Iedereen heeft een jarenlange ervaring in salsa dansen en in lesgeven. In de lessen wordt er zoveel mogelijk voor gezorgd dat elke leerling voldoende aandacht krijgt en vragen stellen wordt gestimuleerd. Maak daar gebruik van !
Kan ik ook alleen komen?
Natuurlijk hoef je niet per se met een vaste danspartner naar de les te komen. Het is erg leuk als je met je eigen partner kunt lessen en het salsa-plezier kunt delen, maar veel mensen komen ook afzonderlijk naar de lessen. Wij proberen ervoor te zorgen dat er altijd een aantal ervaren dansers extra aanwezig zijn, om zonodig te assisteren als danspartner. Let op: als je alleen komt, meld je dan zéér vroegtijdig aan, zodat je de meeste kans maakt op een partner.
Wat voor schoenen trek ik aan?
Het is belangrijk dat je goed kunt draaien tijdens het dansen, dus kom vooral NIET op gympen of schoenen met stroeve rubber zolen of grof profiel. Extreem gladde zolen kunnen je instabiel maken, dus probeer voor jezelf bij de eerste les de vloer even uit en kijk op welke schoenen jij het lekkerste danst. Er bestaan verschillende soorten speciale dansschoenen voor dames en heren, zowel 'nette' schoenen met een speciale vilten (cosy) onderlaag, alsook danssneakers voor de sportievere dansers. Meermalen per jaar organiseren we een dansschoenenmarkt op een salsafeestavond.
Wat voor kleding trek ik aan?
Voor de lessen: kleding waarin je makkelijk beweegt en weinig transpireert. Zorg dat je een laagje/vestje uit kunt trekken als je het warm krijgt, en gebruik voldoende deo voor de les. Voor feestjes : idem, maar liefst ook iets waarin je er feestelijk uitziet! Jeans en t-shirts zijn nogal underdressed voor een echte party.
Wat kost het?
Het lesgeld voor een standaardcursus van 10 weken is € 90,- p.p. Leerlingen jonger dan 21 jaar betalen € 81,- (10% korting). Een Zumba of Salsa Solo cursus is slechts € 75,- per periode. Verkorte cursussen en zomercursussen zijn vaak goedkoper en dat staat dan allemaal apart vermeld in het lesrooster.
Na betaling van het lesgeld is geen restitutie meer mogelijk. Dansschool Sizzling Salsa hanteert GEEN inschrijfgeld voor nieuwe leerlingen. Er wordt betaald per cursusblok van 10 lessen. Betaling vindt gewoonlijk plaats contant op de éérste lesavond van een nieuw gestarte cursus, tenzij vooraf andere afspraken zijn gemaakt. Overmaken per bank gaat via Rabo 357326741.
Danssschool Sizzling Salsa werkt samen met de Stichting AlkmaarPas. Degenen met een standaard AlkmaarPas krijgen eenmalig € 10 korting op elke nieuwe beginnerscursus. Degenen met AlkmaarPas "Jouw eigen voordeel" kunnen de coupons gebruiken om voor het lesgeld te betalen. Neem hiervoor tevoren even contact op via : salsaschool@hotmail.com
Wanneer zijn de lessen?
Vier keer per jaar start een nieuwe cursus (september - november - februari - mei). Het nieuwste Lesrooster tref je altijd aan hier op de website. Je kunt hiervoor per woonplaats de cursussen bekijken. Je kunt natuurlijk ook eerst naar de Gratis Proeflessen komen.
In augustus zijn er elk jaar 4-weekse zomercursussen en tussen de gewone lesperiodes door starten ook meermalen per jaar extra snelcursussen voor beginners, of speciale thema-cursussen.
Hoe kan ik me inschrijven?
1
. Door het INSCHRIJFFORMULIER op deze website compleet in te vullen en te verzenden.
2. Door per E-mail contact met ons op te nemen: salsaschool@hotmail.com
3. Door telefonisch contact op te nemen via: 06-40308610 (Marianne).